EUROPEJSKI DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA I GOTOWANIA

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania obchodzimy 8 listopada. Jego celem jest promowanie zdrowego odżywiania wśród najmłodszych i dobrych nawyków żywieniowych. 🍅🫑🥕🥦🥗

W naszym przedszkolu dbamy o zdrowie naszych Dzieci, starannie dobierając potrawy pod kątem ilości, jakości i składu produktów. Stale edukujemy dzieci w zakresie właściwego spożywania posiłków, zachowania się przy stole. Te działania uzupełniają się i wzbogacają o nowe wydarzenia, takie jak Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Tego dnia przedszkolaki w Grupie Misiów🐻 samodzielnie przygotowali swoje kolorowe i zdrowe śniadanie. Własnoręczne przygotowanie kanapek i ich degustacja jest dla dzieci świetną zabawą a zarazem nauką jak komponować zdrowy, pełnowartościowy posiłek!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis