NARESZCIE U SIEBIE

31 sierpnia 2023 r. to wyjątkowy i długo oczekiwany dzień przez Społeczność naszego Przedszkola, a także przez środowisko lokalne.

„NARESZCIE U SIEBIE”

Nareszcie u siebie, po termomodernizacji i rozbudowie. Naszą uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu znakomitych gości oraz uświetniły występy naszych wspaniałych przedszkolaków i absolwentów.

W imieniu Społeczności Przedszkola Dyrektor Przedszkola Ilona Zbroińska podziękowała Panu Burmistrzowi Jackowi Lipie oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zrealizowania tak koniecznej inwestycji jaką była termomodernizacja i rozbudowa, w wyniku której przedszkole zyskało dodatkowe sale, zewnętrzną klatkę ewakuacyjną, pomieszczenia administracyjne i szatnie. W swoim wystąpieniu Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny Pan Jacek Lipa podkreślił, iż podejmowanymi działaniami wspólnie budujemy pozytywny wizerunek i relacje z mieszkańcami Gminy Szczekociny. A w tym przypadku podnosimy jakość i komfort życia naszych najmłodszych mieszkańców. Gratulacje oraz słowa uznania przekazali również:

– Waldemar Andzel – Poseł na Sejm RP,

– Jadwiga Baczyńska – Radna Sejmiku Województwa Śląskiego,

– Kazimierz Horbatowski – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach,

– Jolanta Wójcik – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szczekocinach,

– Edyta Bała – Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola w Szczekocinach.

Starszy Wizytator Kazimierz Horbatowski odczytał również list gratulacyjny od Pani Urszuli Bauer – Śląskiego Kuratora Oświaty. Wszyscy zaproszeni goście gratulując zakończenia tak ważnej inwestycji wręczyli mnóstwo wspaniałych upominków dla naszych przedszkolaków. Nareszcie możemy cieszyć się nowoczesnym, komfortowym, a przede wszystkim bezpiecznym budynkiem. Pragniemy złożyć podziękowania instytucjom, władzom samorządowym i ludziom dobrej woli, którzy wnieśli i wnoszą swój wkład w działalność naszej placówki.

Dziękujemy sponsorom uroczystości:

– Firma Kromet oraz Kromet 2 – Stanisław i Marianna Krowiccy

– Firma ALDach S.C. – Krzysztof Adamus i Jarosław Lenart

– F.H.U. „Kargo-Max” Karol Gębka

– Firma „Karik” Daniel Mejer

Zajazd Nowy Dworek Tomasz Kozłowski

Dziękujemy za zdjęcia Pani Annie Wtorek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis