NIESPODZIANKA PO WAKACJACH

Po wakacjach na naszych Przedszkolaków czekała jeszcze jedna niespodzianka -dodatkowy sprzęt na placu zabaw. Dziękujemy z całego serca wszystkim Państwu, którzy wpłacili każdą złotówkę na konto Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola w Szczekocinach

Za zgromadzone w ostatnim okresie środki zostały zakupione huśtawki i bujaki.

❤️Dziękujemy Panu Mariuszowi Piotrowskiemu, który wpłacił brakującą i większościową kwotę niezbędną do sfinalizowania zakupu.

❤️Karuzelę zasponsorowała Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny.

❤️Projekt oraz podbudowa terenu sfinansowane zostały z budżetu Miasta i Gminy Szczekociny – Gmina Szczekociny

❤️Serdecznie dziękujemy firmie F.H.U. „Kargo-Max” Karol Gębka za przekazanie ogromnej ilości kamienia do wyrównania pasa między ogrodzeniem a wjazdem, czyli przez całą długość placu przedszkolnego.

❤️Dziękujemy Panu Marcinowi Mróz za prace koparką i wyrównanie tego kamienia.

❤️Podziękowania otrzymuje również Pan Kamil Lubaś za materiał i pracę włożoną w remont altanki.

DZIĘKUJEMY! ❤️

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis