FINAŁ AKCJI – HERBATKA DLA SENIORA

Finał akcji „Herbatka dla seniora” 🧓👵

W dniu dzisiejszym grupa Żabki 🐸 udała się do Domu Pomocy Społecznej w Drużykowej, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Seniora🧓👵 oraz wręczyć herbatki, które umilą seniorom jesienne wieczory🌕🌙☕🫖🍁

Obdarowani byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi z Naszej wizyty.

Dziękujemy tym z Państwa, którzy dołączyli się do Naszej zbiórki, dziękujemy za dobroć serca oraz cegiełkę życzliwości.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Marcina Derka i Stanisława Fabjańskiego – właścicieli firmy Busik s.c – za piękny gest, jakim było bezpłatne podróżowanie do i z Drużykowej za przysłowiowe „dziękuję”♥️🚍

Wszystkim seniorom życzymy zdrowia, dużo radości, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*