WIZYTA NA POCZCIE

Wczoraj grupy Żabki 🐸 i Biedronki 🐞 odwiedziły Pocztę📮

Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenia poczty, mogły zaobserwować pracę urzędnika pocztowego i uświadomić sobie, jak wielkie znaczenie ma ten urząd w życiu codziennym. Dzieci poznały różne rodzaje listów: zwykłe, polecone, ekspresowe, lotnicze, kartki, telegramy, wzbogaciły słownictwo w zwroty: awizo, przesyłka, rozmowa telefoniczna. Utrwaliły znajomośc swojego adresu zamieszkania oraz adresu przedszkola.

Wspólnie wysłaliśmy list do Świętego Mikołaja do dalekiej Laponii 🧑‍🎄🎁✉️

Nie pozostaje Nam nic innego, jak z niecierpliwością oczekiwać na dzień 6 grudnia, z nadzieją, że Mikołaj przyniesie Nam wszystko to o co dzieci poprosiły w swoim liście👌😍🤗🫢✉️🎁

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*